NailART

Mike Wazowski Nail Art Tutorial

1. května 2014 v 19:10 | Ell

Plesový NailART: Fialový se třpytkami

25. ledna 2014 v 17:59 | Ell
Ahojte slečny, plesová sezóna je tady a mě nudí mít na nehtech tu stereotypní francouzskou manikůru... co jen s tím?
Mám pro Vás návod, jak na velice rychlý zbůsob, jak efektivně zvýraznit nehty.


Pokud nemáte štěstí na krásný tvar a pevnost nehtů jako já, tento postup určitě dělejte krok po kroku, báze a závěrečná vrstva nehty totiž zpevní, vsaďte na jistotu!

Nejprve na nehty naneseme bázi, je to proto, aby na nehtech lak nějakou tu dobu vydržel a taky aby nehty pod vrstvou barevného laku nebo gelu nezežloutly. Stačí drobná vrstva, aby vrstva rychle zaschla a postupně se s ní dalo pracovat.


Jakmile zaschne vrstva báze, tak naneste Váš oblíbený lak, je úplně jedno, jaká je to barva, protože ve finále to bude vypadat s každou barvou kouzelně a profesionálně.


Pokud se Vám nedaří lak rozetírat tak, jak byste chtěli, tak nezoufejte, ani mě se to na první pokusy někdy nepodaří, pomůže mi vatová tyčinka namočená do odlakovače a voiláá - perfektní a profesionální.
Nakonec na dva nebo tři prsty naneste třpytky s průhledným lakem, bude to vypadat úžasně.

Pokud Vám to bude málo, navrch, až uschne třpytkací vrstva naneste topcoat - poslední vrstva, která vše zpevní a utuží ve výdrži.

Snad se Vám tento tutoriál líbí a vyzkoušíte jej. Děkuji za zkouknutí článku a potěší mě Vás názor ve formě komentáře. Mějte se krásně a užijte si plesové sezóny.
Vaše Ell*
 
 

Reklama