LIFE

5 způsobů, jak si zpříjemnit den

23. srpna 2014 v 6:20 | Ell
Krásný den všem, jelikož se blíží škola, (ano, už je to tak), tak nejsme asi všichni tak moc pozitivní, jako v červenci. Ale proč si občas nezpříjemnit den nějakými drobnými věcmi, které nás přitom nějak neovlivní :)

Více v celém článku ...

Naivita v kosmetickém světě

4. srpna 2014 v 11:44 | Ell
Zdravím Vás ladies, dnes jsem chtěla napsat takový rozkecávací článek o tom, jak my, ženy, můžeme v drogeriích a parfumeriích naivně kupovat produkty a líčidla, která nám mají odstranit vrásky, udělat gelové nehty stejné jako ze salonu, štětce, co jejich kvalita převyšuje ětětce za 200,- Kč. Je toho spousta, ráda bych Vám dnes vysvětlila svůj objektivní názor na tuto dokola omývanou skupinu slibů a řečí, abyste místo 300,- utratily 800, .

Moje vysvětlení začíná v drogerii, kde maska s aktivním uhlím zaručuje úplné zmizení pórů do 10 dní. Je pravda, že si nekupuji značky, kde šampon stojí 20,- Kč, protože chci aby byl kvalitní a nepoškozoval mé vlasy, ale je i určitá hranice, kde za šampon nehodlám dávat 300,- Kč. Ale zpět k věci. Ta maska s aktivním uhlím Vám nepomůže zbavit se pórů. Naopak maska, která píše, že póry vyčistí, tak tu si koupím. Protože to skutečně může udělat.

Nebudu tu vypisovat všechny mé příklady, ale doufám, že mě trošku chápete, utrácíme za věci, kterým bychom možná neměly tolik věřit..

,,Když Vám zavolá nějaká banka, že Vám nabízí půjčku s minimálním úrokem, nebo úplné dostání z dluhů, bezmyšlenkovitě souhlasítě?''


To je můj argument, když produkt píše, že zmatní pleť, tak proč ne, ale když tam stojí, že Vás zbaví veškerého mazu a zmatní pleť, tak tu je něco k zamyšlení.

Nechci se tu rozepisovat o všech možných věcech, ale dámy, uvědomte si, kde končí možnost splnění a začíná absurdium. Nakonec jsem Vám sem chtěla dát pár přípravku jako pro a proti, co by mohly splnit a co slibují že splní.

Zleva : maska, která vyčistí póry (cena - 200,-Kč), maska která odstraní póry (cena - 600,- Kč)

Tak a to je ode mě dnes už všechno, Vaše Ell*

Must have: Winter 2013

9. prosince 2013 v 14:01 | Ell

1) Krásný teplý svetr - součást každého šatníku, pokud k tomu chcete vypadat chic - kupte si nějaký s Vánočními nebo ziímními vzory. (Takko, CA, New Yorker)
2) Čepice, která zahřeje? Super nápad, co třeba si vybrat nějakou se zimními vzory, budete -in a zahřejete své uši. (Tally Weil, Takko, CA, New Yorker, HM)
3) Válenky, ach ty válenky. Součást každého šatníku by kromě pohodlného oblečení také pohodlné boty, budete v pohodlí a teplíčku zatímco vypadáte skvěle.. (Baťa, Deichmann, Urban,..)
4) A co třeba do pokojíčku? Určitě nezapomeňte, vyzdobit si postel je základ Vašeho pokoje. Takovéto polštářky néjen krásně vypadají, dokonce se na nich i dobře spí :) (Nanu Nana, Ikea)
5) Pohodlné a teplé džíny - láska na celý život. Tyto džíny jsou podšité teplými vrstvami, je to super část outfitu a zahřejete se jako v tepláčkách. (Takko, CA, New Yorker, FF)
6) Co uklidní po namáhavém dni? Sprcha! A pokud chcete uklidnit a potěšit Vaše smysly, vemte k tomu voňavej sprcháč! (DM, Teta, TDrogery)
7) Že se šaty a zima k sobě nehodí? Blbost!! Nejlepší kombinace! Tyto šaty mají zajímavé teplé vzory - tak proč ne? (mode.de)
8) Kabelka do školy nemusí být pouze sportovní, zkuste i tyto, budete vypadat krásně! (Daking)
9) Hodinky s černou a zlatou barvou působí elegantně, odhoťte sportovky a připněte si tyto! (Marco, Zara, New Yorker)
10) Teplé a krásně kozačky... Součást každé zimy, koukněte se i na ty na klínku nebo podpatku! (Deichmann, Baťa, ..)
11) K teplákům i teplé tričko na tzv. LAZY DAYS! Super, super a jednoznačně super! (House, Takko, CA, FF, HM)
12) Kabát zahřeje, kryje Vám i hýždě, čímž zmenčuje možnosti nachadnutí, Nemusíte mít kabát za pár tisíc, abyste zazářili :) (Takko, CA, HM, FF, Kara, ZARA)
13) Co dodat k lakům a zimě? Určitě extravagantní barvy! Ou yes! To je ono! (Nars, drogerie,..)
14) A k lakům i rtěnku! (Nars, drogerie, DM,..)
15) Parfém? ANO! Co zkusit novinku od Katy Perry? Najdete ji skoro ve všech větších drogerií a parfumérií (Fann, Sephora,..)

Máte něco ze seznamu? Určitě to vyzkoušejte, :)


Ell*

Recept na štastný život..

26. září 2013 v 16:02 | Ell
Kolikrát jste během života byla opravdu šťastná? Kolikrát s Vaším partnerem? Co když Vás partner tíží? Existuje recept na šťastný život?

Váš partner se odvrací, přestává s Vámi komunikovat, tráví co nejvíc času mimo domov, udělala jste něco špatně? Možná má Váš partner problémy a Vy jste si toho nevšimla, v takovém případě byste se měla co nejdřív "zdekovat" z práce a vyrazit s Vaší polovičkou na večeři, na ní si můžete všechny Vaše problémy vyříkat a konečně se budete oba od srdce smát. Vsaďte na upřímnost a s klidnou hlavou mu vše, co Vám vadí vysvětlete. To samé by měl udělat partner, aby jste oba přešli tu oddělující čáru. I těmito "fázemi" se dá udělat život lepším a hlavně šťastnějším.

TIP: Uspořádejte si večeři.

Pokud nejste zrovna restauracový tip člověka, bohatě Vašemu vztahu pomůže domácí večeře.
Když se budete vracet z práce, stavte se v obchodě a určitě (pokud ji máte OBA rádi) kupte rybu. Na stole by nemělo chybět víno, v každém městečku je nějaká vinárna - nekupujte pouze ty, které chutnají buď Vám nebo jemu, udělejte KOMPROMIS.
Jakmile přijdete domů, ukliďte si Vaše hnízdečko a jděte připravit večeři. Při pečení nebo vaření ryby si dejte rychlou osvěžující spržku a připravte se na večeři. Váš partner bude ohromen, při dobrém vínu a ještě lepšímu jídlu se uvolní a opět s Vámi naváže kontakt.

 
 

Reklama