Jak na obočí

26. srpna 2014 v 21:03 | Ell
Mnoho z nás, žen sleduje dlouho fakt, že obočí ve světě už není jenom kosmetický výstřelek, který řeší jen pětina z nás, dnes je už obočí věc, kterou řešíme pořád skoro jako rty nebo make-up.A jak na něj, to je celkem jednoduché. Svět se odděluje na dva typy lidí, ti, kteří mají husté obočí, které si trhají a na ty, kteří takové štěstí nemají, tak si ho domalovávají atd.Jak na obočí, koukněte se na tento obrázek, který Vám vysvětlí části obočí.


A) Začátek obočí


B) Nejvyšší bod obočí


C) Konec obočí
Obočí podle tvaru obličeje
Jako první si obočí učeš, abys ho měla stejné. Poté vypni pokožku, aby to tolik nebolelo. Chloupky vytrhávej po směru růstu a prudce škubni. Pro začátečnice to bude asi bolestivé, ale když to budete dělat pravidelně věřte, že to pak už ani cítit nebudete. Postupuj pomalinku, abys měla obě obočí stejné (hlavně pro začátečnice).

TIP: Pokud Vás trhání bolí k nevydržení můžete si před činností schladit pokožku ledem (bolest, začervenání a podráždění se zmírní) A nebo místo pomazat Aloe Vera...

DŮLEŽITÉ: Po vytrhání obočí si místo vydezinfikujte pleťovou vodou...

Pokud jsi ale začátečnice a bojíš se, není problém si zajít ke kosmetičce, aby ti ho poprvé vytrhala sama (já to tak taky měla úplně poprvé) Poté si to už sama určuješ a není to tak hrozné, určitě to zvládne každá :)

Stříhání obočí
Ano i obočí se stříhá. Není to už takovou nutností, pokud jste s vytrhaným obočím spokojené, nemusíte už nic stříhat. Je to metoda, která není tolik známá, ale běžně se používá (i já ji používám) protože mám dlouhé a silné obočí. Takže než abyste si chloupek vytrhly a pak tam měly mezeru, nebo zoubek, si vemte kartáček (na zuby, od staré řasenky, ale omyjte obě věci! Aby byly určené jen k obočí) a chloupky vyčešte směrem k čelu. Chvíli budete vypadat srandovně. Ale co, u toho nás nikdo nevidí, tak se můžeme zasmát i samy sobě :D Potom už jenom zbývá si vzít nejlépe malé rovné nůžky a to co přečnívá přes požadovaný tvar vašeho obočí jednoduše ustřihnout. Opět postupujte pomalinku, je to lepší :)

Nakonec tu pro Vás mám video, jak si obočí vytrhat a zároveň vybarvit :)


Vaše Ell*

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama