Srpen 2014


Jak na obočí

26. srpna 2014 v 21:03 | Ell
Mnoho z nás, žen sleduje dlouho fakt, že obočí ve světě už není jenom kosmetický výstřelek, který řeší jen pětina z nás, dnes je už obočí věc, kterou řešíme pořád skoro jako rty nebo make-up.A jak na něj, to je celkem jednoduché. Svět se odděluje na dva typy lidí, ti, kteří mají husté obočí, které si trhají a na ty, kteří takové štěstí nemají, tak si ho domalovávají atd.


5 způsobů, jak si zpříjemnit den

23. srpna 2014 v 6:20 | Ell |  LIFE
Krásný den všem, jelikož se blíží škola, (ano, už je to tak), tak nejsme asi všichni tak moc pozitivní, jako v červenci. Ale proč si občas nezpříjemnit den nějakými drobnými věcmi, které nás přitom nějak neovlivní :)

Více v celém článku ...

"Rekonstrukce" vlasů

22. srpna 2014 v 17:10 | Ell |  Péče o vlasy
Ahoj, jak ste se dočetly v minulém článku, tak dneska jsem se rozhodla, že budu pokračovat v článcích o péči o vlasy, přece jenom se blíží škola a my všechny chceme na první den vypadat skvěle. A kde jinde začít, než u vlasů?

Pokračování v celém článku......

Jak si doma barvit vlasy

17. srpna 2014 v 7:32 | Ell |  Péče o vlasy

Jak správně postupovat?


Dnešní nabídka barev na vlasy je skutečně nepřeberná a dopřát si vysněný odstín vlasů v klidu a pohodlí domova už není nic těžkého. Při pohledu na obal barvy, ze kterého se na vás usmívá modelka s překrásným odstínem vlasů, vás napadne, jestli budete vypadat také tak krásně. Proč ne? Pokud se budete držet daného návodu a několika dobrých rad a tipů, které vám právě přinášíme, budete s výsledkem určitě spokojena.....

Více v celém článku................


Naivita v kosmetickém světě

4. srpna 2014 v 11:44 | Ell |  LIFE
Zdravím Vás ladies, dnes jsem chtěla napsat takový rozkecávací článek o tom, jak my, ženy, můžeme v drogeriích a parfumeriích naivně kupovat produkty a líčidla, která nám mají odstranit vrásky, udělat gelové nehty stejné jako ze salonu, štětce, co jejich kvalita převyšuje ětětce za 200,- Kč. Je toho spousta, ráda bych Vám dnes vysvětlila svůj objektivní názor na tuto dokola omývanou skupinu slibů a řečí, abyste místo 300,- utratily 800, .

Moje vysvětlení začíná v drogerii, kde maska s aktivním uhlím zaručuje úplné zmizení pórů do 10 dní. Je pravda, že si nekupuji značky, kde šampon stojí 20,- Kč, protože chci aby byl kvalitní a nepoškozoval mé vlasy, ale je i určitá hranice, kde za šampon nehodlám dávat 300,- Kč. Ale zpět k věci. Ta maska s aktivním uhlím Vám nepomůže zbavit se pórů. Naopak maska, která píše, že póry vyčistí, tak tu si koupím. Protože to skutečně může udělat.

Nebudu tu vypisovat všechny mé příklady, ale doufám, že mě trošku chápete, utrácíme za věci, kterým bychom možná neměly tolik věřit..

,,Když Vám zavolá nějaká banka, že Vám nabízí půjčku s minimálním úrokem, nebo úplné dostání z dluhů, bezmyšlenkovitě souhlasítě?''


To je můj argument, když produkt píše, že zmatní pleť, tak proč ne, ale když tam stojí, že Vás zbaví veškerého mazu a zmatní pleť, tak tu je něco k zamyšlení.

Nechci se tu rozepisovat o všech možných věcech, ale dámy, uvědomte si, kde končí možnost splnění a začíná absurdium. Nakonec jsem Vám sem chtěla dát pár přípravku jako pro a proti, co by mohly splnit a co slibují že splní.

Zleva : maska, která vyčistí póry (cena - 200,-Kč), maska která odstraní póry (cena - 600,- Kč)

Tak a to je ode mě dnes už všechno, Vaše Ell*


6 smrtelných hříchů při líčení

1. srpna 2014 v 7:00 | Ell |  Beauty
6 chyb, kterých se dopouštíme při líčení
Chcete, aby vás make-up omladil, ale ve finále má
vaše líčení spíše opačný efekt? Možná se dopouštíte některé z níže uvedených chyb. Jak dosáhnout toho správného looku?Tmavá rtěnka

Spousta žen nosí syté rtěnky s modrými podtóny, jenže ty vmžiku promění vaše rty v chladné a malé. Proto se nebojte veselých a živých barev!


Sypký pudr
Pozor na sypký pudr! Příliš velké množství tónovaného sypkého pudru může na vaší pleti vytvořit nepěknou masku. Okolo očí a tzv. šťastných vrásek okolo úst může dokonce změnit barvu. Místo toho použijte lehký transparentní pudr, který sjednotí vaši pleť. Na jeho aplikaci použijte velký hustý štětec, abyste zabránila příliš velkému nánosu pudru.

Třpytivá pleť

Zářivá tvářenka nebo zvýrazňovač mívají tendence upozorňovat na nedostatky a usazovat se v záhybech pleti, které by ženy radši zamaskovaly. To samé platí pro matné rtěnky. Aby byla vaše pleť přirozenější, udržujte svoji kůži hydratovanou, například pomocí rozprašovače s pleťovou osvěžující vodou.

Husté obočí

Husté a hodně tmavé obočí je příliš výrazné. Vždy použijte tužku o jeden odstín světlejší, než je vaše přirozená barva obočí, a s její pomocí definujte jeho tvar. Obočí by mělo rámovat oči, ale nikdy by nemělo upoutávat větší pozornost než oči samotné.

Třpytivé oči

Třpytivé a lesklé stíny vás mohou snadno zestařit. Třpytky zvýrazní vrásky a minimalizují kontury. Místo toho použijte matné stíny a dejte svým očím tvar. Pokud chcete použít třpytky nebo lesk, buďte opatrné. Naneste je lehce pouze na střed víčka a do vnitřního koutku.

Rozpitý make-up

Spousta žen neudržuje svůj make-up upravený po celý den. Často tak potkáváme dámy s rozpitou řasenkou, rozmazanou tužkou nebo slepenými očními stíny. Přihoďte si do kabelky pár kosmetických kousků pro první pomoc a několikrát během dne zkontrolujte svůj vzhled. Budete vypadat svěžejší, a nakonec i mladší.

Tak a to je pro dnešek vše, Vaše Ell*