Leden 2014

Recenze Essence XXXL Shine Lipgloss

30. ledna 2014 v 22:20 | Ell |  Recenze
Ahoj krásky, dnes tu pro Vás mám recenzi na skvělé lesky na rty. Pokud milujete značku Essence, jako já, tak si určitě i v tomto článku najdete svoje.


Giweway - BB krém Garnier médium

25. ledna 2014 v 22:48 | Ell
Ahoj lidi, dnes tu pro Vás mám GIWEWAY, kde můžete získat Garnier BB cream s miracle Skin Perfektor v barvě médium. Vše, co musíte udělat je jenom toto:

1. Do komentáře napiš emailovou adresu


---
Giweway trvá od 25.1. 2014 do 6.2.2014


Děkuji všem, co se zůčastní, výherce bude vylosován losovacím kloboukem se všemi jmény,Vaše ELL*

Plesový NailART: Fialový se třpytkami

25. ledna 2014 v 17:59 | Ell |  NailART
Ahojte slečny, plesová sezóna je tady a mě nudí mít na nehtech tu stereotypní francouzskou manikůru... co jen s tím?
Mám pro Vás návod, jak na velice rychlý zbůsob, jak efektivně zvýraznit nehty.


Pokud nemáte štěstí na krásný tvar a pevnost nehtů jako já, tento postup určitě dělejte krok po kroku, báze a závěrečná vrstva nehty totiž zpevní, vsaďte na jistotu!

Nejprve na nehty naneseme bázi, je to proto, aby na nehtech lak nějakou tu dobu vydržel a taky aby nehty pod vrstvou barevného laku nebo gelu nezežloutly. Stačí drobná vrstva, aby vrstva rychle zaschla a postupně se s ní dalo pracovat.


Jakmile zaschne vrstva báze, tak naneste Váš oblíbený lak, je úplně jedno, jaká je to barva, protože ve finále to bude vypadat s každou barvou kouzelně a profesionálně.


Pokud se Vám nedaří lak rozetírat tak, jak byste chtěli, tak nezoufejte, ani mě se to na první pokusy někdy nepodaří, pomůže mi vatová tyčinka namočená do odlakovače a voiláá - perfektní a profesionální.
Nakonec na dva nebo tři prsty naneste třpytky s průhledným lakem, bude to vypadat úžasně.

Pokud Vám to bude málo, navrch, až uschne třpytkací vrstva naneste topcoat - poslední vrstva, která vše zpevní a utuží ve výdrži.

Snad se Vám tento tutoriál líbí a vyzkoušíte jej. Děkuji za zkouknutí článku a potěší mě Vás názor ve formě komentáře. Mějte se krásně a užijte si plesové sezóny.
Vaše Ell*

Staň se BEAUTY QUEEN

24. ledna 2014 v 13:10 | Ell |  Beauty
Ptáš se sama sebe, jak se stát tou dívkou, která má krásu v malíčku? Je to celkem jednoduché, mám tu pár tipů pro ty z vás, které si ke kráse chtějí trochu pomoct ..
Nemusíš kupovat drahé produkty od Channelu, Clinique nebo Lancome. Stačí ti jenom vědět pár věcí, co ti pomůže ušetřit i tisíce ročně :)

1. Nech si udělat test u odborníků

Celkem dobrý tip na to, jak ušetřit a zároveň poznat svou pleť je zařídit si ZDARMA schůzku u kosmetičky. Ta ti udělá test na pleť, kde zjistíš, jakou pleť máš, pokud mastnou nebo suchou, smíšenou nebo normální. Tohleto ti pomůže udělat spoustu věcí tak, jak by si je chtěla ty! ;)

2. Vyber si ... podle ....

Pokud už víš, například který tip pleti máš, investuj do krémů, sérem, nebo líčidel, která ti neuškodí a pomůžou. Je úplně zbytečné, aby si na svou suchou pleť, plácala krémy na mastnou pleť. Je to tolik nepřirozené, že Ti to spíš uškodí než pomůže.

3. Nejsi v obraze? Pusť si vlogy!

Pokud nemáš čas na čtení článků, máš tak max. 10 minut, než vyjdeš do světa plného krásy, je skvělé pustit si na Youtube blogerky, které ví o čem mluví. Mezi českými blogerkami mám ráda PetraLovelyHair nebo GetTheLouk.

4. Kvalita vs Levnost

Občas je důležitý vsadit na kvalitu před slevami. Kvalitní produkty se nepoznají podle toho, že jsou drazží než ostatní. Jako kvalitní výrobky poznáš ty, které jsou dermatologicky testované a ZCHVÁLENÉ!! Pokud kupuješ kosmetiku u vietnamců, které tě stojí 100,- Kč, zamysli se nad tím, proč to nesplňuje to, co slibuje.

5. Dvakrát měř, jednou řež..

Stojíš v drogerii a bereš všechno, co ti ostatní vychválili? Pozor, každá pleť nebo každé vlasy jsou jiné. Od čeho jsou tam poradkyně? Když potřebuju tvářenku, která nebude moc výrazná, popros prodavačky, ať ti najdou produkt, který ti bude vyhovovat, navíc třeba zjistíš to, co ti ušetří stovky v peněžence.

Mějte se krásně! Vaše Ell*


Body

1. ledna 2014 v 11:36 | Ell