Recept na štastný život..

26. září 2013 v 16:02 | Ell |  LIFE
Kolikrát jste během života byla opravdu šťastná? Kolikrát s Vaším partnerem? Co když Vás partner tíží? Existuje recept na šťastný život?

Váš partner se odvrací, přestává s Vámi komunikovat, tráví co nejvíc času mimo domov, udělala jste něco špatně? Možná má Váš partner problémy a Vy jste si toho nevšimla, v takovém případě byste se měla co nejdřív "zdekovat" z práce a vyrazit s Vaší polovičkou na večeři, na ní si můžete všechny Vaše problémy vyříkat a konečně se budete oba od srdce smát. Vsaďte na upřímnost a s klidnou hlavou mu vše, co Vám vadí vysvětlete. To samé by měl udělat partner, aby jste oba přešli tu oddělující čáru. I těmito "fázemi" se dá udělat život lepším a hlavně šťastnějším.

TIP: Uspořádejte si večeři.

Pokud nejste zrovna restauracový tip člověka, bohatě Vašemu vztahu pomůže domácí večeře.
Když se budete vracet z práce, stavte se v obchodě a určitě (pokud ji máte OBA rádi) kupte rybu. Na stole by nemělo chybět víno, v každém městečku je nějaká vinárna - nekupujte pouze ty, které chutnají buď Vám nebo jemu, udělejte KOMPROMIS.
Jakmile přijdete domů, ukliďte si Vaše hnízdečko a jděte připravit večeři. Při pečení nebo vaření ryby si dejte rychlou osvěžující spržku a připravte se na večeři. Váš partner bude ohromen, při dobrém vínu a ještě lepšímu jídlu se uvolní a opět s Vámi naváže kontakt.Nepřipouštějte si, že je to Vaše chyba!

Každá mince má dvě strany, takže v každém z Vás je nějaký blok, nějaká chyba, pokud budete myslet jenom na jeho nebo naopak jen na Vaše chyby, přestáváte se počítat jako pár. To vede k záhubě vztahu, takže pokud zrovna nepřemýšlíte o tom, co mu řeknete až přijde domů, zavolejte si ho IHNED, problémy se musí začít řešit.

A co postel?

Jestli máte problémy kvůli sexu, určitě zapomeňtě na pohoršování se a sebeobviňování. Jste přeci jenom člověk, stejně jako Vás partner, pokud na Vás během soulože pořád slovně útočí, není chyba ve Vás, ale v něm.


Co když je mi nevěrný?

Touto otázkou se zřejmě zabývá třetina vztahů v ČR. Muži totiž tyto otázky nepřipouštějí, nemají tak vyvinuté city jako my, ženy, které se starají o potomky, řídí domácnost a pracují 10 hodin denně, muži si prostě toto neuvědomují. Pokud máte pocit, že se vzdalujete, něco je špatně. Je-li na Vás zlý, protivný a hlavně arogantní, neztrácejte se představami o nevěře, okamžitě z kola ven, takovéto zacházení si nezasloužíte!

Znaky nevěry -
- je déle než obvykle v práci
- je protivný, zlý nebo naopak až moc milý
- tráví hodně času na služebních cestách
- je moc unavený na nějaké povídání si s Vámi

Díky za pozornost, Vaše ELL
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama